تنظیم قرارداد

تنظیم قرارداد و اهمیت آن :

بیشتر افرادی که در دادگستری درگیر پرونده های قضایی هستند ، بین خود توافقات یا قراردادهایی داشته اند.

با مکتوب کردن تمامی توافقات ، روشن نمودن تمامی ابعاد روابط فی مابین ،پیش بینی اختلافات احتمالی و تعیین راه حل های پیشگیری و همچنین تعیین ضمانت اجراهای متناسب  تا حد قابل توجهی توافقات و تعهدات قراردادی انجام می پذیرد و مراجعه به دادگستری و پرداخت هزینه های گزاف به حداقل می رسد .

تجربه ما در موسسه حقوقی اترس نشان میدهد که افرادی می توانند قراردادهای بهتری تنظیم کنند که قبلا  به عنوان وکیل دادگستری و یا قاضی دادگستری در جریان رسیدگی های قضایی اختلافات قراردادی قرار گرفته باشند چرا که می دانند بیشتر چه موضوعاتی  محل اختلاف طرفین قرارداد می گردد و از سوی دیگر  نظر دادگاه ها را در مورد اختلافات رایج می دانند و بر اساس آن ، شروط قراردادی را تنظیم می نمایند و شاید تاکید این نکته مفید باشد ، قراردادها هم بهتر است توسط وکلای دادگستری متخصص تنظیم شود.

قرارداد حقوقی

خدمات حقوقی اترس در زمینه تنظیم قرارداد

احتمالا تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید با اشخاص دیگر کسب و کاری را آغاز کنید، یا اینکه با شخصی همکاری در زمینه مشخصی داشته باشید اما از نحوه تنظیم قرارداد آگاهی کافی نداشته باشید یا حتی تعیین نوع قرارداد لازم که از نظر حقوقی و قانونی مناسب شرایط شما است برایتان دشوار باشد.

آشنایی به قانون و امور حقوقی در تعیین نوع قراداد بسیار اهمیت دارد چرا که در بسیاری از معامله‌های مالی، به دلیل بی احتیاطی در نحوه تنظیم قرارداد ، طرفین دچار خسارت و زیان بسیاری می شوند.

به همین جهت حضور وکیل هنگام مذاکرات پیش قراردادی، در جلسه تنظیم قرارداد و نظارت در مفاد قرارداد می تواند در پیشگیری از خسارات ناشی از قرارداد به طرفین کمک شایانی کند. 

تنظیم قرارداد خدمات حقوقی
اهمیت تنظیم قرارداد

موسسه حقوقی اترس دارای دپارتمان تخصصی امور حقوقی قراردادها آماده ارائه برترین خدمات حقوقی در خصوص تنظیم انواع قراردادها، دادرسی قراردادها و … برای شما عزیزان می باشد.

مشاوره حقوقی قراردادها یک راه مطمئن برای تضمین جنبه‌های حقوقی قرارداد شما است. معامله‌ها، قراردادهای همکاری و انواع قراردادهای دیگر، اسناد حقوقی هستند که درباره ارتباط میان اشخاص صحبت می‌کنند. استفاده از مشاوره حقوقی در تنظیم قرارداد ، اشخاص را با جنبه‌های قانونی کسب و کار خود آشنا می‌کند و درنتیجه می‌توانند با اطمینان بیشتری معامله کنند یا قرارداد امضا کنند.

تنظیم قراردادهای تخصصی اترس

  • قراردادهای صنعتی
  • قراردادهای سرمایه‌گذاری
  • قراردادهای تجاری
  • قراردادهای مشارکت عمومی – خصوصی (ppp)
  • قراردادهای حمل و نقل
  • قراردادهای بیمه
  • قراردادهای بانکی
  • قراردادهای مربوط به کسب و کارهای نوپا (استارت آپ)

 

قراردادهای تخصصی اترس

خدمات قراردادهای حقوقی اترس

قراردادهای تخصصی

تنظیم قرارداد های داخلی و بین المللی

وکلای دپارتمان امور حقوقی قراردادهای اترس ، به مسائل حقوقی و قانونی قراردادها کاملا اشراف دارند و تجارب بسیاری در خصوص امور حقوقی قراردادها دارند، در نتیجه می‌توانند در تنظیم قرارداد نکات و راهکارهای لازم را برایتان ارائه نمایند و در انتخاب قرارداد مناسب و تعیین شروط خاصی برای نوشتن متن قرارداد  شما را همراهی کنند.در نظر داشته باشید که علاوه بر قراردادهای داخلی، برای قراردادهای خارجی یا قراردادهای بین المللی نیز نیاز به مشاوره حقوقی با وکیل متخصص در امور قراردادهاست. به دلیل تفاوت‌هایی که میان قانون داخلی و قانون بین الملل وجود دارد ،شخصی که مشاوره حقوقی قراردادهای بین المللی را به‌عهده می‌گیرد، باید به صورت تخصصی در این زمینه آگاهی داشته باشد.

مشاوره در خصوص چگونگی الزام به اجرای  قرارداد از طریق دادگاه

گاهی ممکن است شما در یک قرارداد دچار مشکل شوید یا درگیر یک دعوای حقوقی مربوط به قراردادتان باشید.

در این زمان است که به دنبال شخصی هستید که به خوبی به آیین دادرسی آگاهی داشته باشد و بتواند شما را راهنمایی کند.

به دنبال شخصی هستید که بتواند به شما بگوید برای رسیدن به حق خود باید چه کارهایی انجام دهید. مشاوران حقوقی امور قراردادهای اترس از جریان دادرسی،قوانین و تبصره‌های مختلف آگاه است و می‌توانند به شما کمک کنند که روش مناسب‌تری را برای مقابله با مشکلات انتخاب کنید و با احتمال بیشتری در دادگاه پیروز شوید و رای به نفع شما صادر شود.

جلوگیری از بروز اختلاف

از عوامل مهمی که موجب اختلاف میان طرفین قرارداد می‌شود، ابهام در متن قرارداد است. زمانی که قرارداد به خوبی درباره جنبه‌های مختلف معامله یا همکاری صحبت نکرده باشد، احتمال بروز اختلاف بسیار زیاد می‌شود. در این شرایط اگر اختلافی هم پیش بیاید، در متن قرارداد درباره چگونگی رسیدگی به آن پیش بینی نشده است. مشاوره حقوقی فسخ قرارداد  به این مساله توجه دارد که متن قرارداد ابهام نداشته باشد. علاوه بر این با آینده نگری درباره شرایط مختلف در قرارداد توضیح داده است.

قرارداد بیمه

نکات مهم در خصوص نحوه تنظیم قرارداد

قرارداد های حقوقی
  • نکته مهمی که باید در نظر داشته باشید، تفاوت تنظیم قرارداد با قرارداد فروشی است که متاسفانه در تبلیغات ها یکسان جلوه داده می شود. تنظیم قرارداد یعنی وکیلی متخصص و مجرب بر اساس اطلاعات و شرایط خاص هر موضوع، قرارداد متناسب و مخصوص به آن را طراحی و تنظیم می کند و اصلاحات بعدی آن را نیز متعهد است. ولی در قرارداد فروشی، نمونه قراردادهای اینترنتی با قیمت های بسیار ارزان فروخته می شود و به خاطر آنکه بررسی دقیق و تنظیم طبق شرایط شما انجام نشده و عملا وقتی بر روی آن گذاشته نشده ممکن است طرفین را با خسارات جبران ناپذیری روبرو نماید.
  • از دیگر نکات بسیار مهم در قراردادها شفاف بودن ماده ها و تعهدات قرارداد است و دقت نمایید در متن قرارداد تنظیم شده توسط وکیل یا مشاور حقوقی موارد ذیل باید به صورت مشخص تنظیم گردند: موضوع قرارداد، تعهدات اجرای آن ،تضمین قرارداد ، مناسبات مالی، شروط و تعهدات، مدت قرارداد، شاهد و داور قرارداد، شرایط فسخ قرارداد ، محرمانگی، عدم افشای اطلاعات و موارد خاص مرتبط به شرایط طرفین یا نوع قرارداد.

وکلای متخصص اترس با ارائه خدمات تخصصی حقوقی قراردادها با هدف کاهش ریسک های قانونی و حقوقی کسب و کارتان همراه شماست.

بهترین نوع قرارداد شراکت ، قراردادی است که بتواند اختلافات احتمالی آینده

را پیش بینی کند و از قبل راه های پیشگیری آن را در قرارداد ترتیب داده شود.

قراردادی است که بوسیله امضا و تأییدات الکترونیکی و از راه دور انجام میگیرد.

بهترین راه دادن وکالت با اختیارات ضروری به وکیل مدنی در داخل کشور

و انجام قرارداد توسط وکیل مدنی است.این وکالت‌نامه توسط سامانه میخک

قابل انجام می باشد.

وکیل ابطال قرارداد بانکی در تهران

وکیل ابطال قرارداد بانکی

فرم ثبت درخواست وکیل ابطال قرارداد بانکی تماس با وکیل ابطال قراردادهای بانک وکیل ابطال قرارداد بانکی در موسسه