موسسه حقوقی اترس

همراهی قابل اتکا

 

اترس اولین موسسه حقوقی تخصصی در زمینه مسائل حقوقی شرکت ها و کسب و کار ها می باشد که دارای مجوز رسمی ارائه خدمات حقوقی از کانون وکلای دادگستری مرکز می باشد .
در حال حاضر بزرگترین نام های تجاری کشور خدمات حقوقی خود را از موسسه حقوقی اترس دریافت میکنند و اترس این افتخار را دارد که در فراز و فرود های توسعه کسب و کارها، در کنار مدیران ، کارآفرینان و فعالان اقتصادی بخش خصوصی باشد.

موسسه حقوقی اترس

موسسه حقوقی اترس مصمم است که با تمرکزساختاریافته بر کیفیت خدمات حقوقی ، ارزشها و اصول بنیادین خود و با پیوند تجربه خبرگان پیشکسوت و اشتیاق متخصصین جوان  با انگیزه، آنگونه موجب آسودگی خاطر موکلین  و تعالی اعضای خود گردد که شایستگی  مبدل شدن به سرمشقی ممتاز و پایدار در زمینه خدمات حقوقی در سطح کشور را داشته باشد و شاخص های جدیدی را در این حوزه تعریف نماید.

موسسه حقوقی اترس با مجوز از کانون وکلای دادگستری مرکز به عنوان اولین موسسه حقوقی ای شناخته می شود که به صورت تخصصی در حوزه مسائل حقوقی مرتبط با فعالان اقتصادی بخش خصوصی از جمله  شرکت های خصوصی و کسب و کارها خدمات حقوقی ارائه میکند.

برخی از ارزشهای بنیادین ما در موسسه حقوقی اترس عبارتند از :

شفافیت با موکل

از بدو ارتباط موکل با موسسه حقوقی که ازجمله شامل مشاوره ،جلسه پذیرش موکل  ،بررسی و قبول پرونده، قرارداد مالی و شروع و ادامه پرونده روابط مختلفی شکل می‌گیرد.در همه این مسیرها که ممکن است به دلیل شرایطی که پرونده  ایجاد کرده است در برخی از موارد، این ارتباطات بین موکل و موسسه حقوقی چالش هایی را همراه خود داشته باشد در چنین وضعی ، شفافیت و بیان واقعیت ها از اهمیت زیادی برخوردار است.

موکل حق دارد از تمامی ریسک های مرتبط با پرونده خود مطلع شود و با در نظر گرفتن میزان تخمینی شانس پیروزی در پرونده وارد قرارداد با موسسه حقوقی گردد و با وعده های غیر واقعی مواجه نشود.هچنین این حق مسلم موکل است که رسید کلیه اسنادی که ارایه میدهد را دریافت کند و به نسخه ای از کلیه قراردادهایی که با موسسه منعقد میکند دسترسی داشته باشد و در جریان تمامی اقدامات انجام شده پرونده و استراتژی ها و برنامه های  دفاعی آینده پرونده قرار بگیرد.

شفافیت با موکل در موسسه حقوقی اترس
مسئولیت پذیری در موسسه حقوقی

مسئولیت پذیری و پذیرش سهم خود

مسئولیت کیفیت و اقدامات حقوقی پرونده با موسسه است و در غیر از مواردی موضوع خارج از اختیار موسسه حقوقی است از جمله تصمیم گیری مرجع قضایی (دادگاه) است مسئولیت سهم خود را بپذیرد و در مقابل موکل پاسخگویی کامل داشته باشد.

متعهد به حفظ و ارتقای همیشگی کیفیت خدمات حقوقی

 تلاش پیوسته برای ارایه خدمات فراتر از انتظارات موکل

پس از قبول پرونده ، مسئولیت موسسه حقوقی آغاز می شود و در این بین متعهد است از کلیه منابع و توانایی علمی و تخصصی خود جهت ارائه بهترین کیفیت خدمات خود و تلاش حداکثری برای ارتقا آن داشته باشد.

 تمرکز روی افزایش کیفیت خدمات و رضایت موکل به عنوان محور اصلی و ضروری موسسه حقوقی در نظر گرفته است.

تعهد در موسسه حقوقی دادفران اترس
پیگیری اقدامات قانونی در موسسه حقوقی اترس

وفاداری به مواعد در انجام کارها

موسسه حقوقی اترس معتقد است در بیشتر پرونده ها مهمترین عامل موفقیت در پرونده پیگیری ها و اقدامات قانونی در زمان های مقرر می باشد. بنابراین موسسه حقوقی می بایست نسبت به زمانهایی که برای اقدامات حقوقی تعیین میکند وفادار باشد.

به همین منظور در موسسه حقوقی اترس سازوکارهایی طراحی شده است که زمانهای انجام کارها به صورت دقیق تعیین شود ، موکل در جریان آن قراربگیرد و به طور جدی بر پیگیری کارها در زمان مشخص شده نظارت شود .تعریف و اجرای این فرآیندها هرچند که  باعث افزایش هزینه تمام شده خدمات حقوقی  برای موسسه حقوقی اترس گردیده است اما در عوض کیفیت خدمات و درنتیجه احتمال پیروزی بر پرونده ها را به شکل قابل توجهی افزایش داده است.

ارایه خدمات گروه محور

 فارغ از تخصص و تجربه های وکیل پرونده در موارد بسیاری ، بررسی یک پرونده توسط وکلای متخصص متعدد باعث می شود که ابعاد مختلف موضوع بهتر دیده شود و بهترین استراتژی های دفاعی که شانس موفقیت بالاتری را همراه خود دارد، انتخاب گردد.

همچنین ممکن است پرونده های قضایی با چالش ها و بن بست های پیش بینی نشده ای مواجه شود که همفکری وکلای متعدد راهگشا خواهد بود.

همکاری تیمی در موسسه حقوقی اترس
گزارش دهی در موسسه حقوقی اترس

دسترس پذیری و ارائه گزارشات موثر به موکل

تجربه نشان داده است که یکی از دغدغه های موکل پس از سپردن پرونده به وکیل این است عدم دسترسی به وکیل و عدم دریافت گزارشات موثر می باشد.

ما در موسسه حقوقی اترس این دغدغه را از سالها پیش درک کرده ایم و فرآیندهایی را تعریف کردیم که در سریعترین زمان ممکن و به طور کامل موکل یا رابطین حقوقی دسترسی داشته باشد و از اقدامات انجام شده و آتی پرونده مطلع گردد .

کسب و کار شما به چه خدمات حقوقی ای نیاز دارد؟

 

خدمات مالیاتی

هرساله قوانین سختگیرانه تری در زمینه امور مالیاتی تصویب می‌شود. یک تصور غلط خصوصا در کسب و کار های نو پا وجود دارد که درصورت نادیده گرفتن تکالیف مالیاتی، مشکلی متوجه آنها نخواهد شد. حال آنکه اشخاص و تجار فراوانی وجود دارند که به جهت نداشتن سیستم مالی صحیح، متحمل جرائم و خسارات جبران ناپذیری شده اند. اترس از طریق دپارتمان تخصصی مالیاتی خود خدمات  مشاوره تخصصی مالیاتی ارایه میدهد و با سیستم سازی مالی، نظارت بر دفاتر و ثبت اسناد و صورتهای مالی با نگاه پیش‌گیرانه از ورود خسارات فراوان جلوگیری می نماید.

خدمات قراردادها

اترس از طریق دپارتمان تخصصی قرارداد خود؛ خدمات قرارداد را به صورت شخصی سازی شده و متناسب با نیازهای خاص مدیران و مجموعه ها؛ با امکان به روزرسانی مکرر و نامحدود در مدت قرارداد ارایه مینماید. اترس با پیش بینی اختلافات احتمالی و ضمانت های اجرایی مناسب ، حقوق حداکثری شما را تامین و از دعاوی آینده پیشگیری می‌کند.

ثبت برند ، شرکت و مالکیت فکری

 

علامت و نام تجاری هویت هر کسب و کاری است که ممکن است مدیران هزینه های زیادی صرف تبلیغات آن نمایند در حالی که برند شرکت به نحوی صحیح و کامل و در تمامی طبقات لازم ثبت نشده باشد؛ توسط رقبا مورد بهره برداری و سوء استفاده قرار می گیرد. همچنین تشخیص اینکه کدام کسب و کارها لازم است که تحت عنوان شخص حقیقی و کدام کسب و کارها می بایست در قالب شرکت فعالیت داشته باشند نیاز به بررسی و مشاوره تخصصی دارد.

 

خدمات حقوق جرایم رایانه ای

ستون بسیاری از مشاغل و کسب و کارها « اعتبار» برند و مدیران آن می باشد. در موارد زیادی ملاحظه میشود که رقبای تجاری در جهت حذف رقیب اقدام به نشر اکاذیب ، افترا و توهین در جهت تخریب از طریق فضای مجازی میکنند. در صورتیکه افراد نتوانند از اعتبار خود به شکل مناسب و از راههای قانونی محافظت نمایند، محکوم به شکست خواهند شد.

حقوق کار و تامین اجتماعی

 

حوزه روابط کارگر و کارفرما؛ جز‍‍ء تخصصی ترین حوزه های هر کسب و کاری می باشد. قراردادهای کارگران و کارمندان، تهیه لیست بیمه های تامین اجتماعی، تنظیم آیین نامه های داخلی ، مشاوره در مورد انواع بیمه ازجمله بیمه بازنشستگی، از کارافتادگی، مستمری بازماندگان، بیمه بیکاری، حوادث ناشی از کار و بدهی کارفرمایان در مرحله برآوردی و قطعی و جرایم تامین اجتماعی و غیره جزء خدمات حقوقی اترس میباشد. ناآگاهی از قوانین این حوزه بعضاً کارفرمایان را با جرایم سنگینی مواجه می نماید.

مشاوره های حقوقی مرتبط با کسب و کار

 

در مشاوره های حقوقی ‌دو عامل سرعت و دسترسی به مشاور متخصص و با تجربه حایز اهمیت می باشد. مشاوران متخصص اترس به طور مستمر به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری خدمات مشاوره تخصصی مربوطه را ارایه می نمایند.

 

آشنایی بیشتر با

اعضای اترس

 

سوالات خود را باما در میانبگذاریدتا

بتوانیم بهترشما را راهنمایی کنیم!

557

نسیم مرادی

رئیس هیات مدیره
وکیل پایه یک دادگستری
درباره اترس

میثم مرادی

مدیرعامل  
وکیل پایه یک دادگستری
اعضای اترس

الهام روحی

نایب رئیس هیات مدیره
وکیل پایه یک دادگستری
اعضای اترس

شهلا اروجی

مدیر حقوقی وکلا
وکیل پایه یک دادگستری
اعضای اترس

فرهاد کیاستی

مدیر داخلی
اعضای اترس

امین بیات

مدیر دپارتمان جرائم رایانه ای
وکیل پایه یک دادگستری
578

حسام ملامحمدی اردکانی

وکیل پایه یک دادگستری
اعضای اترس

نرجس نورمحمدی

وکیل پایه یک دادگستری
130

رشید اجاقعلی

وکیل پایه یک دادگستری