اَترَس

یک موسسه حقوقیمعمولی نیست

 

موسسه حقوقی دادفران اترس پرمخاطب ترین موسسه حقوقی کشور با ارائه خدمات تخصصی حقوقی همواره در کنار مدیران، کارآفرینان و صاحبین کسب و کار حضور دارد.
در حال حاضر بسیاری از نام های تجاری داخلی و بین المللی خدمات حقوقی خود را از اترس دریافت میکنند.  خدمات حقوقی اترس با ارائه بالاترین کیفیت، ریسک های قانونی و حقوقی کسب و کارشما را کاهش می دهد. 

موسسه حقوقی اترس

کسب و کار شما به چه خدمات حقوقی ای نیاز دارد؟

 

خدمات مالیاتی

هرساله قوانین سختگیرانه تری در زمینه امور مالیاتی تصویب می‌شود. یک تصور غلط خصوصا در کسب و کار های نو پا وجود دارد که درصورت نادیده گرفتن تکالیف مالیاتی، مشکلی متوجه آنها نخواهد شد. حال آنکه اشخاص و تجار فراوانی وجود دارند که به جهت نداشتن سیستم مالی صحیح، متحمل جرائم و خسارات جبران ناپذیری شده اند. اترس از طریق دپارتمان تخصصی مالیاتی خود خدمات  مشاوره تخصصی مالیاتی ارایه میدهد و با سیستم سازی مالی، نظارت بر دفاتر و ثبت اسناد و صورتهای مالی با نگاه پیش‌گیرانه از ورود خسارات فراوان جلوگیری می نماید.

خدمات قراردادها

اترس از طریق دپارتمان تخصصی قرارداد خود؛ خدمات قرارداد را به صورت شخصی سازی شده و متناسب با نیازهای خاص مدیران و مجموعه ها؛ با امکان به روزرسانی مکرر و نامحدود در مدت قرارداد ارایه مینماید. اترس با پیش بینی اختلافات احتمالی و ضمانت های اجرایی مناسب ، حقوق حداکثری شما را تامین و از دعاوی آینده پیشگیری می‌کند.

ثبت برند ، شرکت و مالکیت فکری

 

علامت و نام تجاری هویت هر کسب و کاری است که ممکن است مدیران هزینه های زیادی صرف تبلیغات آن نمایند در حالی که برند شرکت به نحوی صحیح و کامل و در تمامی طبقات لازم ثبت نشده باشد؛ توسط رقبا مورد بهره برداری و سوء استفاده قرار می گیرد. همچنین تشخیص اینکه کدام کسب و کارها لازم است که تحت عنوان شخص حقیقی و کدام کسب و کارها می بایست در قالب شرکت فعالیت داشته باشند نیاز به بررسی و مشاوره تخصصی دارد.

 

خدمات حقوق جرایم رایانه ای

ستون بسیاری از مشاغل و کسب و کارها « اعتبار» برند و مدیران آن می باشد. در موارد زیادی ملاحظه میشود که رقبای تجاری در جهت حذف رقیب اقدام به نشر اکاذیب ، افترا و توهین در جهت تخریب از طریق فضای مجازی میکنند. در صورتیکه افراد نتوانند از اعتبار خود به شکل مناسب و از راههای قانونی محافظت نمایند، محکوم به شکست خواهند شد.

حقوق کار و تامین اجتماعی

 

حوزه روابط کارگر و کارفرما؛ جز‍‍ء تخصصی ترین حوزه های هر کسب و کاری می باشد. قراردادهای کارگران و کارمندان، تهیه لیست بیمه های تامین اجتماعی، تنظیم آیین نامه های داخلی ، مشاوره در مورد انواع بیمه ازجمله بیمه بازنشستگی، از کارافتادگی، مستمری بازماندگان، بیمه بیکاری، حوادث ناشی از کار و بدهی کارفرمایان در مرحله برآوردی و قطعی و جرایم تامین اجتماعی و غیره جزء خدمات حقوقی اترس میباشد. ناآگاهی از قوانین این حوزه بعضاً کارفرمایان را با جرایم سنگینی مواجه می نماید.

مشاوره های حقوقی مرتبط با کسب و کار

 

در مشاوره های حقوقی ‌دو عامل سرعت و دسترسی به مشاور متخصص و با تجربه حایز اهمیت می باشد. مشاوران متخصص اترس به طور مستمر به صورت آنلاین، تلفنی و حضوری خدمات مشاوره تخصصی مربوطه را ارایه می نمایند.

 

آشنایی بیشتر با

اعضای اترس

 
اعضای اترس

نسیم مرادی

رئیس هیات مدیره
وکیل پایه یک دادگستری

درباره اترس

میثم مرادی

مدیرعامل  
وکیل پایه یک دادگستری
اعضای اترس

شهلا اروجی

مدیر حقوقی وکلا
وکیل پایه یک دادگستری
درباره اترس

مسعود دادور

مدیر اجرائی
کارشناس مدیریت و توسعه سازمانی
اعضای اترس

فرهاد کیاستی

مدیر واحد اداری
اعضای اترس

امین بیات

مدیر دپارتمان جرائم رایانه ای
اعضای اترس

علی داودآبادی فراهانی

وکیل پایه یک دادگستری
اعضای اترس

الهام روحی

مدیر دپارتمان مالیات
وکیل پایه یک دادگستری
اعضای اترس

نرجس نورمحمدی

وکیل پایه یک دادگستری
اعضای اترس

مهدیه علی خانی

وکیل پایه یک دادگستری
اعضای اترس

اکرم مانیان

وکیل پایه یک دادگستری

سوالات خود را باما در میانبگذاریدتا

بتوانیم بهترشما را راهنمایی کنیم!