اهمیت مشاوره وکیل حقوق مالیاتی

دپارتمان حقوق مالیات

مقررات مالیاتی در جامعه ما هر ساله نسبت به مودیان موشکافانه تر و پیشرونده تر وضع میگردد. با توجه به چشم اندازهای کلان کشور مبنی بر کاهش اتکا بودجه عمومی به درآمدهای نفتی ، تمرکز بر شناسایی مودیان و میزان درآمد آنها افزایش یافته است .این وضعیت ریسک های مالیاتی شرکت ها  و صاحبین کسب و کار را افزایش داده است .موارد خیلی زیادی مشاهده شده است یک کسب و کار به دلیل عدم اطلاع کافی و عدم استفاده از وکیل مالیاتی  ملزم به پرداخت مالیات و جرائم مربوطه شده است به طوری که آن کسب و کار در معرض شکست قرار گرفته است .مزیت ارائه خدمات جمعی در موسسه حقوقی  اترس از جمله در دپارتمان هایی چون  دپارتمان حقوق مالیات نمایان میگردد.

خدمات حقوقی مالیات اترس

در تیم های  دپارتمان حقوق مالیاتی، وکلای متخصص‌ امور مالیاتی در کنار متخصصین امور مالی به موکلان موسسه خدمات مالیاتی ارائه میدهند. دپارتمان حقوق مالیات اترس خدمات مالیاتی را به طور کلی در دو قسمت ارائه می نماید.

بخش نخست شامل سیستم سازی مالیاتی، ارایه مشاوره های با نگاه پیشگیرانه، نظارت بر اعضای مالی موکل، تنظیم‌ و ارسال اظهارنامه، صدور اسناد مالی و روندهای اتخاذ شده توسط موکل.

بخش دوم خدمات مالیاتی اترس شامل ارائه دفاعیات تخصصی و گروهی حقوقی مالی در مراجع مالیاتی و دیوان عدالت اداری. وکیل مالیاتی عضو دپارتمان حقوق مالیات می بایست علاوه بر قوانین موجود ، بر رویکردهای سازمان امور مالیاتی کشور مسلط باشد. به عنوان مثال  سازمان امور مالیاتی  در رویکرد جدید خود قصد دارد بر اخذ  مالیات از اشخاص حقیقی متمرکز شود.

با توضیحاتی که ارائه شد مشخص میگردد که دریافت خدمات مالیاتی با کیفیت مطلوب در این سالها جزئی از لوازم ضروری هر کسب و کاری می باشد و در همین راستا خدمات موسسه حقوقی  اترس در این حوزه نیز موثر می باشد چرا که اترس معتقد است خدمات حقوقی مالیاتی ، با  توجه اینکه از یک سو  ماهیت قانونی  دارد و از سوی دیگر مستلزم تجربیات دفاع حقوقی وکیل مالیاتی است، می بایست توسط وکیل دادگستری  صورت بگیرد و وکیل دادگستری در صورت لزوم از مشاور حسابداری استفاده نماید. این ترکیب به خوبی در دپارتمان حقوق مالیاتی اترس شکل گرفته است.

 

مشاوره حقوقی در امور مالیاتی

همه کسب و کارها اعم از خرد، متوسط، بزرگ، تولیدی، خدماتی و بازرگانی، نیاز به انواع خدمات حقوقی مالیات دارند و بایستی از موسسات حقوقی معتبر یا وکلای متخصص در امور مالیات کمک بگیرند تا بتوانند به صورت بلند مدت در صنایع دوام بیاورند و دوره عمر محصول و شرکت خود را بالا ببرند. شرکت ها برای اینکه بتوانند در هزینه های جاری و بلند مدتشان صرفه جویی کنند و بیشتر وقت خود را صرف کارهای تخصصی مربوط به  امور شان بکنند، می توانند از خدمات موسسات حقوقی و از مشاوره ها و توصیه های وکلا و مشاوران خبره و متعهد در این زمینه استفاده کنند.

با مشاوره حقوقی تخصصی مالیات با وکلای اترس هیچ ترس و ابهامی از ممیزین و اداره مالیات نخواهید داشت. اترس با استفاده از بهترین مشاوران و وکلای تخصصی و با تجربه، همچنین دارای سابقه ای چندین ساله در زمینه مشاوره های مالی، ارائه خدمات و دادرسی مالیاتی بهترین انتخاب برای کسب و کارها جهت بهره گیری از خدمات در این خصوص می باشد.

تخصص در حقوق مالیات

اگر افراد در خصوص قوانین این حوزه تخصصی نداشته باشند فهم این قوانین و برداشت درست از این بخشنامه ها بسیار سخت خواهد شد. در صورت انجام خدمات مالیات مناسب و تنظیم دفاتر و صورت های مالی به درست ترین شکل آن می تواند باعث نجات کسب و کارها گردیده و صاحبان کسب و کار را از پرداخت های مضاعف معاف نمود.  بنابراین عدم شناخت کسب و کارها و شرکت ها از قوانین مالی باعث هدررفت منابع مالی سازمان ها شده و خسارت های زیادی را به شرکت ها تحمیل خواهد کرد. 

در مواقعی که صاحبان کسب و کارها از وکلا و مشاوره و خدمات مالیاتی موسسات استفاده نکنند ممکن است بعد از ارسال اظهارنامه ها و بسته شدن صورت های مالی، ممیزین اداره مالیاتی مبلغ بیش از اظهارنامه را منظور کنند، بنابراین شرکت مجبور خواهد شد برای انجام درست مراحل دادرسی از وکلای حرفه ای و متخصص و مشاوران حقوقی کارآزموده استفاده نماید تا بتواند درصد موفقیت خود را در هیئت های حل اختلاف بالا ببرد.

مالیات دپارتمان

پیچیدگی و مبهم بودن پروسه مالیاتی، می تواند ضررهای جبران ناپذیری بر برند و کسب و کار شما وارد کند و باعث خراب شدن سابقه موسسه تان شود. یک مشاوره حقوقی خوب و کامل، می تواند شما را از مرتکب شدن به اینگونه اشتباهات، نجات دهد. شما می توانید به کمک موسسات حقوقی معتبر و یا وکلای متخصص در امور مالیات ، اطلاعات و مدارک خود را به صورتی درست ارائه دهید، تا شامل خسارت های اضافی نشوید و شما را به صورت کامل در این زمینه همراهی کنند و در صورت امکان نیز برایتان تخفیف بگیرند.

 موسسه حقوقی اترس با رعایت کامل قوانین مالیاتی کشور و با استفاده از بهترین  راهکارها و دستورالعمل‌ها، درانجام خدمات مالیاتی به بهترین نحو به صاحبان کسب و کار یاری میرساند .

متخصص امور مالی و بانکی

وکیل مالیات

وکیل متخصص امور مالیات وکیل مالیات:  شخصی است که دارای پروانه وکالت دادگستری بوده (که لازم به ذکر است این