خدمات حقوقی اترس

در زمینه مالیات

 

مقررات مالیاتی در جامعه ما هر ساله نسبت به مودیان موشکافانه تر و پیشرونده تر وضع میگردد. مزیت ارائه خدمات جمعی در موسسه حقوقی دادفران اترس از جمله در دپارتمان هایی چون مالیات نمایان میگردد. در تیم های این دپارتمان وکلای متخصص‌ امور مالیاتی در کنار متخصصین امور مالی به موکلان موسسه خدمات حقوقی در این خصوص ارائه میدهند. اترس این خدمات را به طور کلی در دو قسمت ارائه می نماید. بخش نخست شامل سیستم سازی مالیاتی، ارائه مشاوره های با نگاه پیشگیرانه، نظارت بر اعضای مالی موکل، تنظیم‌ و ارسال اظهارنامه، صدور اسناد مالی و روندهای اتخاذ شده توسط موکل، بخش دوم خدمات اترس در این خصوص شامل ارائه دفاعیات تخصصی و گروهی حقوقی مالی در مراجع مالیاتی و دیوان عدالت اداری. دریافت خدمات مالی با کیفیت مطلوب در این سالها جزئی از لوازم ضروری هر کسب و کاری می باشد و در همین راستا خدمات موسسه حقوقی دادفران اترس در این حوزه نیز پیشتاز می باشد.

مالیات

چرا در امور مالیاتی

نیاز به مشاوره حقوقی داریم؟

 

همه کسب و کارها اعم از خرد، متوسط، بزرگ، تولیدی، خدماتی و بازرگانی، نیاز به انواع خدمات حقوقی مالیات دارند و بایستی از موسسات حقوقی معتبر یا وکلای متخصص در امور مالیات کمک بگیرند تا بتوانند به صورت بلند مدت در صنایع دوام بیاورند و دوره عمر محصول و شرکت خود را بالا ببرند. شرکت ها برای اینکه بتوانند در هزینه های جاری و بلند مدتشان صرفه جویی کنند و بیشتر وقت خود را صرف کارهای تخصصی مربوط به  امور شان بکنند، می توانند از خدمات موسسات حقوقی و از مشاوره ها و توصیه های وکلا و مشاوران خبره و متعهد در این زمینه استفاده کنند.

با مشاوره تخصصی با وکلای اترس هیچ ترس و ابهامی از ممیزین و اداره مالیات نخواهید داشت. اترس با استفاده از بهترین مشاوران و وکلای تخصصی و با تجربه، همچنین دارای سابقه ای چندین ساله در زمینه مشاوره های مالی، ارائه خدمات و دادرسی مالیاتی بهترین انتخاب برای کسب و کارها جهت بهره گیری از خدمات در این خصوص می باشد.

مالیات
مالیات
 

اگر افراد در خصوص قوانین این حوزه تخصصی نداشته باشند فهم این قوانین و برداشت درست از این بخشنامه ها بسیار سخت خواهد شد. در صورت انجام خدمات مالیات مناسب و تنظیم دفاتر و صورت های مالی به درست ترین شکل آن می تواند باعث نجات کسب و کارها گردیده و صاحبان کسب و کار را از پرداخت های مضاعف معاف نمود.  بنابراین عدم شناخت کسب و کارها و شرکت ها از قوانین مالی باعث هدررفت منابع مالی سازمان ها شده و خسارت های زیادی را به شرکت ها تحمیل خواهد کرد. 

در مواقعی که صاحبان کسب و کارها از وکلا و مشاوره و خدمات مالیاتی موسسات استفاده نکنند ممکن است بعد از ارسال اظهارنامه ها و بسته شدن صورت های مالی، ممیزین اداره مالیاتی مبلغ بیش از اظهارنامه را منظور کنند، بنابراین شرکت مجبور خواهد شد برای انجام درست مراحل دادرسی از وکلای حرفه ای و متخصص و مشاوران حقوقی کارآزموده استفاده نماید تا بتواند درصد موفقیت خود را در هیئت های حل اختلاف بالا ببرد.

 

پیچیدگی و مبهم بودن پروسه مالیاتی، می تواند ضررهای جبران ناپذیری بر برند و کسب و کار شما وارد کند و باعث خراب شدن سابقه موسسه تان شود. یک مشاوره حقوقی خوب و کامل، می تواند شما را از مرتکب شدن به اینگونه اشتباهات، نجات دهد. شما می توانید به کمک موسسات حقوقی معتبر و یا وکلای متخصص در امور مالیات ، اطلاعات و مدارک خود را به صورتی درست ارائه دهید، تا شامل خسارت های اضافی نشوید و شما را به صورت کامل در این زمینه همراهی کنند و در صورت امکان نیز برایتان تخفیف بگیرند.

مالیات

 موسسه حقوقی اترس با رعایت کامل قوانین مالیاتی کشور و با استفاده از بهترین  راهکارها و دستورالعمل‌ها، درانجام خدمات مالیاتی به بهترین نحو به صاحبان کسب و کار یاری میرساند .