آقای میثم مرادی وکیل اترس

میثم مرادی

 وکیل میثم مرادی

 میثم مرادی عضو کانون وکلای دادگستری مرکز

کانون وکلای دادگستری در سال ۱۳۰۹ تاسیس گردید و قدمت آن به حدود یک سده می رسد .در ابتدا کانون مرکز و چند استان دیگر وجود داشتند. در سالهای بعد در هر استان یک کانون وکلای دادگستری مستقل تشکیل داد و از کانون وکلای مرکز تفکیک شد .

میثم مرادی عضو کانون وکلای مرکز و وکیل پایه یک دادگستری می باشد.

 

وکیل میثم مرادی عضو وکلا کانون دادگستری مرکز

میثم مرادی مدیرعامل موسسه حقوقی اترس

موسسه حقوقی اترس ، در راستای هدف خود مبنی بر ارتقا کیفیت خدمات حقوقی توسط وکلای دادگستری کانون وکلای دادگستری مرکز تاسیس شد .میثم مرادی  مدیرعامل موسسه حقوقی اترس  می باشد. اترس ، با دپارتمان های مختلف ، انواع خدمات حقوقی را به صورت تخصصی ارائه میکند . میثم مرادی فارغ التحصیل مدیریت کسب و کار (MBA) از مدرسه کسب و کار ماهان می باشد.

 

سوابق حرفه ای وکالت میثم مرادی

با گسترش حوزه های مختلف دانش حقوق و وکالت تخصصی ، حوزه های کاری وکلا ، تخصصی تر شد . هر وکیل بسته به اینکه در چه بخش های وکالت تجربه ، دانش و علاقه بیشتری دارد ، آن حوزه را به عنوان حوزه تخصصی خود انتخاب می کند.

 

میثم مرادی متخصص حقوق شرکت ها با تائیدیه وکالت تخصصی از کانون وکلای دادگستری مرکز

کانون وکلای مرکز ، از طریق دانشگاه خود ، اقدام به برگزاری های دوره های تخصصی وکالت می نماید. میثم مرادی پس از شرکت در این دوره و آزمون های آن که توسط بزرگترین اساتید  حقوق ، وکلا و قضات کشور برگزار گردید ، موفق به اخذ تخصص در حوزه وکالت تخصصی در حقوق شرکت ها گردید. میثم مرادی وکیل پایه یک شهر تهران است.

 

 ۱۰ سال سابقه وکالت دادگستری به طور حرفه ای میثم مرادی

منظور از وکالت حرفه ای ،  این است که شخصی به طور تمام وقت و فشرده مشغول کار وکالت است. برخی با توجه به مشاغلی که دارند ، ممکن است چند نقش را همزمان ایفا کنند و نتوانند ، به طور حرفه ای وکالت کنند. آقای مرادی ۱۰ سال است که به صورت حرفه ای به وکالت دادگستری اشتغال دارد و مدیر عامل یکی از بزرگترین موسسسات حقوقی مجاز  ایران میباشند.

 

مشاور ارشد مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره ۵۰ شرکت بزرگ و متوسط بخش خصوصی 

جناب مرادی به عنوان مشاور ارشد مدیران شرکت ها ، شخصا به برخی از این شرکت ها ، مشاوره های حقوقی ارائه میدهد.

ارایه خدمات حقوقی تخصصی اترس به شرکت های مختلف از افتخارات این موسسه حقوقی میباشد که توسط وکلای اترس ارایه میگردد.

همچنین ایشان وکیل شرکت های بزرگ و فعالان بخش خصوصی نیز هست.

 

میثم مرادی وکیل بانک های مختلف در پرونده های کلان اقتصادی و ورشکستگی

خدمات حقوقی به بانک های کشور ، یکی از زمینه های فعالیت وکلای بانکی اترس است . پرونده های کلان اقتصادی و ورشکستگی  برخی از بانک ها ، به میثم مرادی ارجاع می گردد و او بر اساس دلایل و مستندات پرونده ، از مسیرهای قانونی ، پرونده را پیگیری میکند.

 

سالها سابقه عضویت در اداره معاضدت کانون وکلای مرکز

اداره معاضدت کانون وکلای دادگستری، نهادی است که به افرادی که توانایی مالی گرفتن وکیل را ندارند ، خدمات حقوقی رایگان می دهد.

جناب آقای مرادی ،داوطلبانه سابقه ارائه خدمات حقوقی به عنوان وکیل معاضدتی را داشته است.

 

گواهی آموزشی تخصصی وکالت

سوابق علمی دادفر مرادی

تدریس دوره های مدیریت امور حقوقی در شرکت های خصوصی توسط میثم مرادی

یکی از مسائلی که سازمان ها با آن درگیر هستند ، نداشتن مدیریت حقوقی در سازمان است . یک شرکت ممکن است ، دارای وکلای متبحر و یا واحد حقوقی مستقل باشد و یا حتی ممکن است ، یک شرکت وکیل مستمر نداشته باشد .

فارغ از اینکه یک شرکت ، مصداق کدام یک از موارد گفته شده باشد ، مبحث مدیریت حقوقی دارای اهمیت بسیار است . جناب مرادی ، به مدیران میانی سازمان های خصوصی مبحث مدیریت حقوقی و سیستم سازی حقوقی را تدریس میکند که ریسک های حقوقی سازمانها به حداقل برسد.

 

تدریس دوره های حقوق کسب و کار برای سازمانهای خصوصی 

سازمان ها ، جدای از اینکه لازم است کلیه خدمات خود را از وکیل دریافت کنند ،می بایست با چارچوب های کلی قوانین و حقوقی مربوط به حوزه های خود آشنا شوند .این دوره ها توسط ایشان و با هدف پیشگیری از مشکلات حقوقی و تشخیص مسئله حقوقی جهت کمک گرفتن از وکیل دادگستری برگزار می شود.

 

میثم مرادی مولف مقالات تخصصی حقوقی 

یکی از راه های انتقال دانش و تجربه ، نگارش آنها می باشد . تولید محتوای علمی ، باعث گسترش دانش ها و تجربه ها می شود .بنابراین وکیل های  اترس ، همواره در این مسیر تلاش می کنند .

یکی از مقالات میثم مرادی باعنوان بررسی مقایسه ای نظریه هاردشیپ ، فورس ماژور و عقیم شدن قرارداد در فصلنامه علمی فقه و حقوق نوین چاپ گردیده است.

 

 

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند