نمونه قرارداد بیمه عمر کارکنان شرکت

نمونه قرارداد بیمه عمر زمانی کارکنان یک شرکت

قرارداد بیمه عمر کارکنان

برای راحتی همراهان گرامی فایل نمونه قرارداد بیمه عمر کارکنان، توسط تیم تنظیم قرارداد موسسه حقوقی اترس در فرمت ورد تهیه و برای دانلود در اختیار شما عزیزان  قرار گرفته است .  چنانچه  برای این قرارداد سولات و نکات مهمی را سوال دارید ، توصیه میگردد 

با تیم متخصص تنظیم قرارداد موسسه اترس در تماس باشید.

درباره نمونه قرارداد عمر بیمه کارکنان شرکت

قرارداد بیمه عمر به منظور جبران خسارت ناشی از فوت افراد بیمه شده می باشد که شرط این نوع از بیمه این است که حتما بیمه شده فوت شود، پس آسیب و ازکارافتادگی را شامل نمی‌شود همچنین تاریخ فوت در زمان اعتبار بیمه باشد. بسیاری از کارفرمایان تمایل به انعقاد قرارداد بیمه عمرکار مندان  مجموعه خود دارند چراکه حق بيمه این نوع از بیمه به نسبت سایر بیمه ها مبلغ بسیار کمی است و همچنین در صورت بروز فوت کمک بزرگی به وراث بیمه شده می‌شود و تا حدود مسئولیت احتمالی کارفرما را هم در مقابل آنها پوشش می‌دهد. توجه فرمائید این نوع از بیمه به صورت فردی نیز قابل انعقاد است، بعضی از مراکز دولتی الزاما باید این نوع از بیمه را برای کارکنان خود منعقد نمایند و در نهایت هر ماه حق بیمه را از حقوق آنها کسر کنند .

این بیمه اصولا یک ساله می باشد و باید توجه نمایید هر ساله  باید آن را تمدید نمایید تا بتوانید در زمان ضرورت از آن استفاده کنید ولی شما می‌توانید در هنگام مذاکره قرارداد بیمه عمر زمانی را برای مدت طولانی تر منعقد نمود و و هر ساله با افزایش درصدی از مبلغ قرارداد آن را به عنوان حق بیمه لحاظ نمود.

نمونه قرارداد بیمه عمر کارکنان شرکت

در قسمت موضوع قرارداد که بیمه عمر زمانی کارکنان یک مجوعه است بهتر است به طور دقیق و با جزئیات مشخصات کارکنان آورده شود تا در هنگام بروز فوت هریک از آنها از اختلاف نظر ها جلوگیری شود، همچنین بهتر است که حداکثر تاریخی که شرکت بیمه گر تعهد نموده است که بعد از بروز فوت جبران خسارت نمایید را ذکر کنید تا از اختلافات احتمالی جلوگیری شود.

توجه نمایید که شما میتوانید با مشورت از یک وکیل متخصص قرارداد، این نوع از قرارداد را با امتیازات بیشتر برای کارکنان خود کسب نمائید البته ما برای آشنایی شما نمونه قرارداد بیمه عمر زمانی کارکنان یک شرکت را آورده ایم.

قرارداد پیمانکاری تامین غذا کارکنان

قرارداد بیمه حوادث گروهی یک شرکت

نمونه قرارداد بیمه درمان گروهی

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند