قرارداد بیمه درمان گروهی

نمونه قرارداد بیمه درمان گروهی جبران هزینه های بیمارستانی

قرارداد بیمه درمان گروهی

برای راحتی همراهان گرامی فایل نمونه قرارداد بیمه درمان گروهی، توسط تیم تنظیم قرارداد موسسه حقوقی اترس در فرمت ورد تهیه و برای دانلود در اختیار شما عزیزان  قرار گرفته است. چنانچه برای این قرارداد نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، توصیه میگردد 

با تیم متخصص تنظیم قرارداد موسسه اترس در تماس باشید.

درباره نمونه قرارداد بیمه درمان گروهی

در حال حاضر در کشور ما باتوجه به بالارفتن هزینه های درمان و پوشش محدود بیمه های پایه خیلی از افراد دغدغه داشتن یک بیمه تکمیلی را دارند تا به نوعی بتوانند به کاهش هزینه های درمان آن ها کمک کند که البته در اکثرشرکت های بیمه این نوع از خدمات را به صورت فردی ارائه نمی‌دهند و تمایل به بیمه جمعی افراد دارند که در این میان سازمان ها یا کارفرمايان برای ارائه خدمات بیشتر به پرسنل خود اقدام به عقد این قرارداد با اداره بیمه می‌نمایند .

در خصوص قرارداد بیمه درمان گروهی جبران هزینه های بیمارستانی و اعمال جراحی باید گفت که اصولا شرکت های بیمه ( بیمه گر) از قراردادهای تیپ یا آماده استفاده میکنند که بیمه گزار فقط باید آن شرایط بپذیرد اما شما می‌توانید با استفاده از قدرت چانه زنی خود تغییراتی نسبت به بعضی از بند های آن قرارداد اعمال کنید یا بعضی ها را نپذیرید اما چند نکته را باید مدنظر قراردهید اولا اینکه قرارداد را می‌خواهید برای شخص پرسنل خود منعقد نمایید یا همچنین برای خانواده آنها؟ پس بهتر است در صورت دوم حتما اسامی و نسبت افراد با پرسنل را در قرارداد تصریح نمایید .

نمونه قرارداد بیمه درمان گروهی

همچنین لازم است که میزان تعهد ی که از بیمه گر خود انتظار دارید را در قرارداد تصریح نمایید مثلا اگر برای بعضی از خدمات سقفی قرار دارد یا برای برخی از خدمات سقفی وجود ندارد این موارد را با جزئیات در قرارداد تصریح نمایید ، همچنین مدت زمانی که مبالغ احتمالی باید به بیمه شده پرداخت شود را تصریح نمایید تا بعدا برای دریافت وجوه به مشکلی برنخورید .

همچنین خیلی موارد وجود دارد که باتوجه به خواسته شما ممکن است در قرارداد نیاز به تصریح باشد به همین سبب ما به شما توصیه میکنم برای اینکه بیمه شده ها بعدا به مشکل برنخورند حتما هنگام انعقاد قرارداد بیمه درمان گروهی جبران هزینه های بیمارستانی و اعمال جراحی از وکیل متخصص امور قرارداد کمک بگیرد البته ما نمونه قرارداد بیمه درمان گروهی جبران هزینه های بیمارستانی و اعمال جراحی  را در بالا برایتان آورده ایم تا با آن آشنا شوید.

نمونه قرارداد بیمه عمر کارکنان

نمونه قرارداد خدمات مشاوره

نمونه قرارداد بیمه حوادث گروهی

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند