وکیل ارث شهر تهران

وکیل ارث

تماس با وکیل متخصص ارثیه

وکیل ارث: در صورتیکه دچار مشکلات  حقوقی در خصوص ارثیه میباشد میتوانید از طریق راه های ارتباطی با مجموعه اترس در تماس باشید 

قواعد مربوط به ارث در قانون مدنی از جمله قوانین پیچیده و سختی هستند که نیازمند بررسی و تحلیل حقوقی دقیق و حرفه ای دارند. مسائل مربوط به ارث از جمله مواردی هستند که بطور غیرارادی افراد را درگیر می کنند و بسته به شرایط اشخاص رویارویی با این قوانین متفاوت اما اجتناب ناپذیر است و گاه مشکلات جدی را به همراه دارد.

بنابراین بهتر است در هنگام مواجه شدن با مسایل حقوقی مربوط به ارث از مشاوره و حتی همراهی یک وکیل ارث حرفه ای و مسلط در زمینه موضوعات مربوط به این حوزه استفاده کرد.

اهمیت وکیل ارثیه

در حال حاضر به دلیل افزایش موضوعات مختلف حقوقی و نیاز به داشتن دانش و تجربه کافی مرتبط با آنها، بسیاری از وکلای دادگستری خانواده به صورت تخصصی فعالیت کرده و تمایل به فعالیت در یک یا چند حوزه خاص متناسب با دانش و تجربه کاری و البته علاقه به آن حوزه دارند که موجب بالا بردن بهره وری آنها و موفقت بیشتر در پرونده ها خواهد شد.

یکی از این حوزه ها که بسیار حائز اهمیت بوده و پیچیدگی های زیادی داشته و نیازمند دانش و تجربه و مهارت خاصی است حوزه ارث می باشد که وکیل ارث در آن زمینه فعالیت می کند.

ویژگی های وکیل ارث

وکیل متخصص در حوزه ارث، ویژگی هایی دارد که عبارتند از:

نسبت به قوانین مربوط به ارث اطلاع و آگاهی کامل دارد.

وکیل ارث در خصوص موضوعات مرتبط با ارث از جمله وصیت، تحریر ترکه و تقسیم ترکه آگاهی و تسلط دارد.

از قدرت تجزیه و تحلیل قوانین و مقررات مربوط به ارث برخوردار است.

به زیر و بم دعاوی ارث مسلط است و مسایل و موارد احتمالی را از همان ابتدا می بیند، بررسی می کند و در نهایت راهکار مناسب و کاربردی ارائه می دهد.

اهمیت وکیل ارثیه در دعاوی خاواده برای میراث

وکیل ارث تهران

در کلانشهر تهران که گران ترین شهر ایران از نظر هزینه های زندگی بوده و اماکن مسکونی و تجاری آن با افزایش قیمت چشمگیر مواجه است وقتی مالی به ارث می رسد، دقت و مراقبت زیادی برای حفظ حقوق ورثه و جلوگیری از تضرر آنها لازم است.

بدون شک کمک گرفتن از وکیل ارث تهران جهت آگاهی از قوانین مرتبط با موضوع و نیز راهکارهای لازم و در نهایت بدست آوردن حق قانونی همه وراث، امری ضروری است. موسسه حقوقی اترس  با داشتن تیمی قوی متشکل از بهترین وکلای ارث می تواند یاریگر شما در هنگام مواجهه با این مسایل باشد.

هزینه وکیل ارث:

حق الوکاله وکیل دعاوی ارث در موسسه حقوقی اترس از سی میلیون تومان شروع میشود.

همچنین برای تنظیم لایحه ارثیه و دادخواست با ما در تماس باشید. موسه حقوقی اترس با تمرکز در بخش های تخصصی حقوق و وکالت میکوشد بهترین خدمات حقوقی را ارایه نماید.

  • تنظیم لایحه مربوط به ارث ۴ میلیون تومان

    (به همراه یک ساعت مشاوره پیش از تنظیم )

  • تنظیم دادخواست مربوط به ارث ۴ میلیون تومان

    (به همراه یک ساعت مشاوره پیش از تنظیم )

مشاوره حقوقی با وکلا متخصص ارثیه

برای هماهنگی برای مشاوره حقوقی در حوزه ارثیه  ، میتوانید فرم مربوطه آن را ثبت نموده تا در اسرع وقت همکاران ما با شما تماس گیرند.

  • مشاوره تلفنی/ ۲۰ دقیقه ۱۸۵ هزار تومان
  • مشاوره تلفنی/ ۳۰ دقیقه ۲۵۰ هزار تومان
  • مشاوره تلفنی/ ۴۰ دقیقه ۳۵۰ هزار تومان
  • مشاوره حضوری / ۶۰ دقیقه ۹۰۰ هزار تومان

شماره موسسه حقوقی اترس برای وکالت حوزه ارث

 

با تماس با شماره ۹۱۳۰۴۸۰۰-۰۲۱ میتوانید ، با همکارام ما در دپارتمان خانواده و امور حسبی در تماس باشید   هماهنگی های لازم را انجام دهید.

 

به قلم دپارتمان تخصصی وکالت خانواده و امور حسبی موسسه حقوقی اترس

نتیجه‌گیری :

چنانچه گرفتار مساله ای حقوقی در خصوص ارث هستید برای بررسی دقیق موضوع و پرونده شما، مساله می بایست بصورت خاص توسط وکلای متخصص ارث تجزیه و تحلیل و در نهایت راه حل ارائه شود.  همین حالا می توانید با دریافت مشاوره تخصصی از وکلای دپارتمان تخصصی وکالت دعاوی خانواده و امور حسبی موسسه حقوقی اترس،  هزینه های بعدی خود را کاهش دهید.

وکیل گواهی انحصار وراثت

فرم ثبت درخواست وکیل برای حصر وراثت تماس با وکیل گواهی انحصار وراثت وکیل گواهی انحصار وراثت در موسسه

معافیت مالیات بر ارث

در خصوص معافیت مالیات بر ارث چه میدانید؟ معافیت مالیات بر ارث : در خصوص افرادی که تاریخ فوت

مالیات بر ارث

مالیات برای ورثه و نکات مهم آن مالیات بر ارث یکی از انواع مالیات های مستقیم هست  که دولت

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند