وکیل دعاوی مالی تهران

وکیل دعاوی مالی

تماس با وکیل دعاوی مالی در تهران

وکیل دعاوی مالی در موسسه حقوقی اترس ، وکیل پایه یک متخصص حوزه پول و اعتبار میباشد.

در دسته بندی های دعاوی در دادگاه ها و به طور کلی مراجع قضایی، یکی از مشکلات پر تعدادی که میان افراد به وجود   می آید دعاوی مالی میباشد یعنی مشکلاتی که موضوع اصلی آن وجه نقد میباشد.

اشخاص حقیقی و حقوقی ممکن است در طول زندگی شخصی یا کاری خود به مشکلات حقوقی مالی زیادی برخورد کنند اما نتوانند این مسائل را به راحتی حل نمایند. به همین دلیل است که مراجعه به یک وکیل دعاوی که متخصص در زمینه های مالی باشد میتواند راهگشای اصلی چنین مشکلاتی محسوب شود.

برای نمونه ای از این مشکلات میتوان به دعاوی بانکی ، مالیاتی، قراردادی و حتی مشکلات مربوط به چک اشاره نمود. ما در این گفتار قصد داریم ویژگی های اصلی وکلای دعاوی مالی را مورد بررسی قرار دهیم و همچنین به بررسی مشکلاتی که با این موضوع ممکن است برای افراد پیش آید اشاره کنیم تا شما با اتخاذ بهترین تصمیم در آن زمان برای حل مسائل خود اقدام نمایید.

وکیل دعاوی مالی کیست؟

به صورت کلی وکیل به شخصی گفته میشود که در ابتدا دارای مدارک مربوطه حقوقی باشد و همچنین پروانه وکالت را از سوی کانون وکلای دادگستری یا قوه قضائیه دریافت نماید که چنین افرادی را وکیل دعاوی می نامند.

با توجه به گستردگی مسائل و مشکلات حقوقی و همچنین تخصصی شدن حوزه کاری وکالت امروزه کمتر وکیلی را مشاهده میکنیم که بتواند در زمینه ها و دعاوی مختلف قبول وکالت نماید.

به همین دلیل وکلا پس از اخذ مجوز از مرکز صالح، به فعالیت در زمینه تخصصی خود میپردازند. یکی از این زمینه مسائل و مشکلات مالی میباشد که به افراد متخصص در حل اینگونه مشکلات را وکیل دعاوی مالی میگویند.

این دسته از وکلا به اقتضای مسائلی که باید دست به حل آنها بزنند لازم است به قوانین و مقررات مربوط به معاملات، قوانین بانکی، قوانین مالیاتی و همچنین اسناد تجاری تسلط کافی را داشته باشند.

این افراد باید همواره اطلاعات خود را نسبت به قوانین به روز نگه دارند زیرا که مسائل مالی و اقتصادی همیشه در حال تغییر و تحول میباشد و قانونگذار آنرا با اهداف کلی اقتصاد کشور هماهنگ میکند.

وکیل مالی در دعاوی بانکی

کار اصلی بانکها بر روی پول و وجه نقد میباشد و همین مسئله سبب شده است که بیشترین تعداد دعاوی مالی مربوط به مربوط به بانکها باشد. این ارتباط به این صورت است که بانک یکی از طرفین دعوای مالی مطرح شده در دادگاه میباشند.

وکیل بانکی خوب میتواند بهترین راهکارها را در صورت بروز چنین مشکلاتی اتخاذ نمایند. ارتباط مالی افراد با بانک ها معمولا در قالب قراردادهای بانکی صورت میگیرد.

این دسته از قراردادها به دلیل نظارت شدیدی که از سوی مراجع صالح حکومتی بر روی آن وجود دارد باید به شکل خاصی تنظیم شود و بیشتر برای افراد عادی مشابه قراردادهای الحاقی میباشد یعنی افراد نمیتوانند در بند های تنظیم شده تغییر اساسی به وجود آورند وتنها با امضای آن، به قرارداد ملحق میشوند.

به همین دلیل بهتر است پیش از امضای این چنین قراردادها نسخه ای از آن برای وکیل ارسال شده و با دریافت مشاوره حقوقی بانکی ، ارزیابی کنید که امضای این قرارداد برای شما مطلوبیت دارد یا خیر.

وکیل متخصص برای دعوای مالیاتی

یکی دیگر از مشکلاتی حقوقی که زیر مجموعه دعاوی مالی محسوب میشود مسائل مربوط به حوزه مالیاتی میباشد. مبحث مالیات از گذشته در تمامی کشور ها وجود داشته است و حکومت ها به انحاء مختلف از مردم مالیات میگرفتند.

در کشور ایران نیز مالیات دارای مرجعی مخصوص میباشد که اصول کلی را به صورت قوانین مشخص کرده و در نهایت شیوه دریافت آنرا معین میکند. شیوه محاسبه مالیات برای بسیاری از افراد جای سوال است و تنها مبلغی به آنها اعلام میشود که باید بپردازند و سوالات ایشان باقی میماند.

برای رسیدن به پاسخ این دسته از سوالات تنها کافی است از وکلای دادگستری متخصص مشاوره مالیاتی دریافت نمایید. در این صورت میتوانید اگر ایرادی در نحوه محاسبه یا مبلغ به دست آمده وجود داشت در اداره دارایی نسبت به آن اعتراض نمایید.

اگر مشکلی پیچیده تر از موردی که بیان شد برای شما به وجود آمد، میتوانید به وکلای مالیاتی که زیر مجموعه ای از وکلای دعاوی مالی هستند مراجعه کرده تا ایشان به نمایندگی از شما اقدامات لازم برای حل پرونده را اتخاذ نمایند.

وکیل پایه یک دعاوی مالی

بهترین وکیل مالی در تهران

وکلای پایه یک دادگستری تنها اجازه فعالیت در شهری را دارند که در پروانه وکالت آنها مشخص شده است. به این ترتیب برای حل مشکلات حقوقی خود در هر شهری که هستید باید از وکلای متخصص در همان شهر استفاده نمایید.

وکلای زیادی در شهر تهران به فعالیت در زمینه دعاوی مالی میپردازند اما اگر شما به دنبال بهترین وکیل در این حوزه هستید بهتر است به برخی از ویژگی های این افراد که ذیل این مطلب اشاره شده است توجه نمایید:

دانش تخصصی: بهترین وکیل دعاوی مالی وکیلی هست که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت کرده و نسبت به تمامی قوانین و مقررات این حوزه تسلط کافی را داشته باشد و این علم به قوانین همواره به روز باشد.

تجربه کاری: در حل پرونده های حقوقی علاوه بر داشتن تسلط به قوانین موضوعی که میتواند راهگشا و کوتاه کننده مسیر قضایی در دادگاه ها باشد داشتن تجربه کاری در این زمینه از سوی وکیل است.

موضوعاتی که به آن اشاره شد نکات کلی برای تشخیص از سوی افراد است و با توجه به این مسائل میتوانید به راحتی امور خود را به یک وکیل خوب در تهران بسپارید.

هزینه حق الوکاله در پرونده های مالی

موسسه حقوقی اترس یکی از موسسات حقوقی مجاز است که در زمینه دعاوی مالی به صورت تخصصی به موکلین خود خدمات حقوقی ارائه میکند. مزیتی که موسسه اترس نسبت به سایر موسسات مجاز دارد این است که دارای سامانه خدمات مشتری میباشد که موکلین میتوانند از طریق کارتابل خود در این سامانه روند پیش برد و اقدامات از سوی وکیل بر روی پرونده خود را به صورت آنلاین مشاهده کنند.

حق الوکاله وکلای مالی اترس به مبلغ شصت و هفت میلیون تومان میباشد و شما میتوانید برای سپردن پرونده مالی خود به این مجموعه، با شماره تماسهایی که در انتهای صفحه قرار داده شده است تماس بگیرید.

شماره وکیل پایه یک دادگستری متخصص دعاوی مالی

همراهان گرامی از طریق شماره تلفن های درج شده میتوانید با وکیل دعاوی مالی در دپارتمان حقوق پول و اعتبار موسسه حقوقی اترس در ارتباط باشید .

همچنین با تماس با شماره ۹۱۳۰۴۸۰۰-۰۲۱ میتوانید ، برای مشاوره حقوقی در شهر تهران  هماهنگی های لازم را انجام دهید.

 

نتیجه‌گیری :

در این گفتار تلاش کردیم ابعاد مختلفی از دعاوی مالی را مورد بررسی قرار دهیم و با نمونه هایی از آن آشنا شدیم و همانطور که در طور این بررسی بیان کردیم بهترین راهکار برای حل اینگونه مسائل، سپردن آن به یک وکیل مالی خوب میباشد. به این صورت شما میتوانید هم در هزینه های دادرسی و هم زمان خود صرفه جویی کنید.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند