وکیل کیفری متخصص پرونده های جعل

وکیل متخصص پرونده جعل

تماس با وکیل متخصص جعل

وکیل جعل در موسسه حقوقی اترس ، وکیل پایه یک دادگستری متخصص پرونده های کیفری میباشد .

یکی از جرایمی که در جامعه به کرات دیده میشود جرم جعل است. این جرم حتی ممکن است که در زمان رسیدگی پرونده ای در دادگاه در جریان است توسط شخصی برای فریب دستگاه قضایی از آن استفاده شود.

این جرم علاوه بر اینکه در قانون مجازات اسلامی چندین ماده را به خود اختصاص داده است در قوانین خاص پراکنده دیگر نیز به آن اشاره شده که دارای ضمانت اجراهایی سنگین میباشد.

در این دسته از پرونده ها میتوانید از وکیل حقوقی هم راهنمایی بگیرید اما بهترین راه استفاده از کمکهای یک وکیل کیفری میباشد زیرا این دسته از وکلا با تخصص و تجربه ای که در زمینه های کیفری دارند تفسیر بهتری را از قانون زمانی که درباره یک جرم صحبت میکند ارائه میدهند.

به همین دلیل مسیر راحت تری را برای اثبات این جرم طی میکنید و از آنجایی که راسا در پرونده ورود میکنند مقدار زیادی در وقت و هزینه های شما صرفه جویی میشود.

جعل چیست؟

با برداشت و تفسیری که از قوانین موجود درباره جرم جعل وجود دارد چنین تعریفی میتواند ارائه کرد:

به هرگونه تغییر یا تحریف متقلبانه یک نوشته یا سند به نحوی که با قصد ضرر زدن به دیگری باشد جعل میگویند.

در ماده ۵۲۳ قانون مجازات اسلامی انواعی از روشهای ارتکاب جرم جعل به صورت تمثیلی نام برده شده است که به همین دلیل مقام قضایی برای تشخیص این جرم دست باز تری خواهد داشت.

این مسئله بدین معنی میباشد که ممکن است این جرم به اشکال و طرق دیگری رخ دهد که مرجع رسیدگی کننده آنرا تشخیص میدهد.

جعل ممکن است برای موارد مختلفی که در یک سند یا نوشته وجود دارد اتفاق بیفتد.

برای مثال ممکن است تاریخ سندی جعل شده باشد به زمانی پیش از زمان سند شما و دعوایی با عنوان غصب علیه شما در دادگاه اقامه شده باشد.

به همین دلیل همراه داشتن یک وکیل خوب و زیرک به شما این کمک را میکند که در زمان برخورد با این دسته از مسائل با چشمی باز عمل کرده و در دام مشکلات گرفتار نشوید.

وکیل جعل چک

چک یکی از اسناد لازم الاجراست که قانون تجارت برای اولین بار آنرا تعریف کرده و امروزه با توجه به شیوعی که استفاده آن در میان مردم داشته است قانونی جداگانه با عنوان قانون صدور چک برای آن تصویب شده است.

لازم الاجرا بودن چک به معنی این است که برای صدور اجرائیه نیاز به اقامه دعوا در دادگاه نیست و شخص میتواند با مراجعه به دادگاه یا مراجع صلاحیت دار ثبتی اجرای آنرا درخواست کند.

با توجه به این توضیحات جعل چک در میان جرایم جعل، یکی از خطرناک ترین آنها محسوب میشود. ممکن است شخصی با جعل تاریخ یا قیمت درج شده در چکی که شما صادر کرده اید برای شما دردسرهای بزرگی درست کند.

در این صورت باید در ابتدا این مسئله را یک وکیل چک در میان بگذارید تا در صورت تشخیص جعلی بودن آن شما را به یک وکیل جعل چک معرفی نماید تا در دادگاه کیفری حضور پیدا کرده و از حقوق و منافع شما دفاع نماید.

هزینه وکیل پایه یک دادگستری برای جرم جعل

وکیل جعل سند ملکی

یکی دیگر از اسنادی که موارد بسیاری از جعل را به خود اختصاص داده است اسناد ملکی است.

با توجه به قیمت هنگفتی که امروزه املاک در شهرهای بزرگی مثل تهران دارد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار میباشد.

در بیشتر دعاوی ملکی که امروزه در دستگاه قضایی در حال رسیدگی میباشد ممکن است این جرم رخ داده باشد اما توجه زیادی به آنها نشده باشد. پس یکی از مسائلی که باید در هنگام مشاوره حقوقی با وکیل ملکی خود به آن توجه کنید این است که دقت کنید مدارک و مستنداتی که بر علیه شما در نزد مقام قضایی مورد استفاده قرار گرفته است جعلی نباشد.

در این صورت وکیل شما میتواند با درخواست کارشناسی که میدهد از مقام قضایی بخواهد صحت مدارک را مورد بررسی قرار دهد.

وکیل جعل مدرک تحصیلی

با توجه به اینکه امروزه داشتن مدرک تحصیلی برای مراجع استخدامی خصوصی و عمومی بسیار حائز اهمیت شده است یکی از انواع جرم جعل که جعل مدرک تحصیلی میباشد

بسیار شایع شده است. بر اساس ماده ۵۲۷ قانون مجازات اسلامی جعل مدارک تحصیلی دانشگاهی، آموزش عالی و … چه داخلی و چه خارجی جرم محسوب میشود.

علاوه بر جعل اینگونه مدارک هر شخصی که با علم به جعلی بودن مدرک اقدام به استفاده از آن نماید مرتکب عمل مجرمانه شده و مجرم محسوب میشود.

مجازات این جرم حبس تعزیری به مدت یک تا سه سال است که با توجه به شرایط قاضی میتواند مجازات مجرم را تعیین نماید.

اگر یکی از کارکنان دولتی مجرم این جرم باشد به اشد مجازات که سه سال حبس است محکوم خواهد شد.

در این حالت دعوای کیفری توسط وکیل شما بر علیه شخص مرتکب در نزد دادگاه صالح اقامه میشود و در صورت اثبات این موضوع قاضی دادگاه با توجه به شرایط موجود حکم صادر خواهد کرد.

وکیل استفاده از سند مجعول

استفاده از سند مجعول به خودی خود در قانون مجازات اسلامی جرم انگاری شده است.

این بدین معنی است که ممکن است شخص دیگری سند یا نوشته را جعل کرده باشد اما دیگری با علم به جعلی بودن آن را مورد استفاده قرار دهد.

اگر شخصی با علم به جعلی بودن مدارک خود اقدام به ربودن مال فرد یا افرادی نماید، در این صورت است که میتوان گفت جرم کلاهبرداری اتفاق افتاده است و این شخص با همین عنوان مجرمانه توسط مراجع قضایی قابل تعقیب کیفری میباشد.

وکیل کلاهبرداری و  استفاده از سند مجعول از آنجایی که تنها با یک جرم روبرو نیست و ممکن است با استفاده از آن جرایم مختلف و متنوعی را انجام دهد باید به قوانین و مقررات کیفری تسلط کافی داشته باشد تا در تشخیص جرمی که اتفاق افتاده است دچار اشتباه نگردد.

حق الوکاله وکیل دادگستری در پرونده های جعل

موسسه حقوقی مجاز اترس یکی از بزرگترین موسسات حقوقی در شهر تهران میباشد که در پرونده های کیفری با تکمیل دپارتمان های حقوقی و کیفری خود به صورت تخصصی ارائه خدمات مینماید.

هزینه وکالت در پرونده های کیفری نظیر جعل و استفاده از سند مجعول به مبلغ سی و پنج میلیون تومان میباشد.

  • حق الواکله پرونده جعل ۳۵ میلیون تومان

شماره وکیل متخصص پرونده جعل اسناد

همراهان گرامی از طریق شماره تلفن های درج شده میتوانید با وکیل جعل در دپارتمان امور کیفری موسسه حقوقی اترس در ارتباط باشید .

همچنین با تماس با شماره ۹۱۳۰۴۸۰۰-۰۲۱ میتوانید ، برای مشاوره حقوقی کیفری هماهنگی های لازم را انجام دهید.

 

نتیجه‌گیری :

به صورت کلی از آنجایی که پرونده های کیفری دارای ظرافت و حساسیت بالایی هستند نیاز به وکیل در آنها بیشتر حس میشود. شما میتوانید با شماره تلفن وکیل که در سایت درج شده است تماس بگیرید و با آگاهی از میزان تعرفه خدمات ما از خدمات مشاوره ای و وکالتی ما بهره مند شوید.

مشاوره حقوقی کلاهبرداری در ایران

مشاوره حقوقی کلاهبرداری

فرم ثبت درخواست مشاوره حقوقی کلاهبرداری تماس با مشاور حقوقی برای جرم کلاهبرداری مشاوره حقوقی کلاهبرداری در موسسه حقوقی

ابطال سند رسمی در دادگاه توسط وکیل پایه یک

ابطال سند رسمی

ابطال سند رسمی و دادخواست آن  : عبارت سند مالکیت را همه ما شنیده ایم. هر که مالی خریداری

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند