وکیل کلاهبرداری در موسسه انرس

وکیل کلاهبرداری

تماس با وکیل متخصص کلاهبرداری

وکیل کلاهبرداری در موسسه حقوقی اترس ، وکیل پایه یک دادگستری متخصص در پرونده های کلاهبرداری میباشد.

کلاهبرداری یکی از جرایمی میباشد که با توجه به پیشرفت جوامع این جرم هم در اشکال مختلف بروز پیدا میکند. 

سالانه جرم کلاهبرداری بزه دیدگان زیادی را روانه دستگاه های قضایی میکند و هر روزه به بزه دیدگان این جرم افزوده میشود.

جرم کلاهبرداری از دسته جرایم مرکب در قانون مجازات اسلامی میباشد که مجرم با استفاده از مانور متقلابه بزه دیده را فریب داده و اموال وی را میرباید.

برای مثال شخصی خود را به عنوان مالک یک ملک معرفی کرده و آنرا به شما میفروشد و این در حالی رخ میدهد که نه او مالک است و نه از طرف مالک نمایندگی برای فروش دارد. در این صورت است که شما هزینه خرید ملک را واریز کرده اید بدون اینکه صاحب مالی شوید.

به همین دلیل است که بسیار توصیه میشود که پیش از انجام معاملات حتما برای آن معامله با یک وکیل ملکی مشورت کنید تا بزه دیده چنین جرایمی نباشید.

اگر چنین اتفاقی برای شما رخ داد بهتر است که برای بازپسگیری اموال خود پرونده را به دست وکیلی بسپارید که بر تمام قوانین و مقررات این حوزه اشراف داشته باشد و از تجربه ای که در این زمینه دارد استفاده کرده تا وقوع جرم را اثبات کند و باعث به دام افتادن مجرم گردد.

وکیل پرونده های کلاهبرداری فضای مجازی

وکیل کلاهبرداری کیست؟

به طور کلی وکیل به شخصی گفته میشود که دانش آموخته رشته حقوق میباشد و همچنین پروانه کار وکالت از کانون وکلای دادگستری را به همراه دارد. وکیل کلاهبرداری حقوقدانی است که به صورت تخصصی حوزه کاری خود را به این جرم محدود کرده و دارای سابقه وکالت در پرونده های کلاهبرداری میباشد.

از آنجایی که این جرم از اجزای مختلف و متعددی تشکیل شده است تجزیه و تحلیل ارکان تشکیل دهنده جرم و شناسایی مجرم نیاز به دانش و تجربه به خصوصی دارد برای اشخاصی که این ویژگی ها را ندارند بسیار سخت و حتی ناممکن است.

مشاوره حقوقی کلاهبرداری در این حوزه میتواند به شما راهنمایی کند تا از جرمی که رخ داده است مطلع باشید و اقدامات خود را آگاهانه انجام دهید اما وکیل به نمایندگی از شما در پرونده حضور فعال خواهد داشت و تا حصول نتیجه و گرفتن رای دادگاه مبنی بر جبران خسارت وارده بر شما در جلسات حضور پیدا کرده و از حقوق و منافع شما دفاعیات لازم را به عمل می آورد.

وکیل کلاهبرداری در فضای مجازی

یکی از شیوه های جدید برای ارتکاب جرم کلاهبرداری استفاده از فضای مجازی برای فریب اشخاص میباشد که در زمره جرایم رایانه ای قرار میگیرد.

این جرم ممکن است به صورت ارسال یک پیامک تحت عنوان برنده شدن در مسابقه ای باشد که با دریافت اطلاعات شما حساب بانکی شما را خالی کنند.

هم ممکن است با داشتن دنبال کنندگان زیادی که در پیامرسان هایی مانند اینستاگرام دارند یا تبلیغاتی که انجام داده اند عامل فریبی باشد که شما با خواست خود مبلغی را با تصور خرید جنسی به حساب آنها واریز نمایید.

مجرم در این نوع از جرم کلاهبرداری اینترنتی شناخته شده نیست.

وکیل شما میتواند با دادخواستی که در دادگاه کیفری ارائه میکند و پیگیری در دادسرا در ابتدا مجرم را شناسایی کرده و در قدم بعدی به دنبال اثبات خسارت وارده و درخواست جبران آن از سوی مرتکب اصلی این جرم باشد و همچنین خسارت هایی که در طول پیگیری این پرونده به شما تحمیل شده است مانند هزینه دادرسی و هزینه وکیل را از وی طلب کند. در چنین حالتی دادگاه مازاد بر حکم اصلی مجرم را به پرداخت هزینه های دادرسی محکوم مینماید.

چرا در جرم کلاهبرداری باید از وکیل استفاده کنیم؟

دلایل زیادی برای استفاده از وکیل در پرونده ها مطرح میشود که ما به بررسی برخی از آنها در پرونده های کیفری از جمله کلاهبرداری میپردازیم.

یکی از ویژگی هایی که وکلا نسبت به افراد عادی از آن برخوردار هستند داشتن تجربه کار در آن پرونده به خصوص میباشند.

تجربه کار در آن زمینه سبب این مسئله میشود که احتمال اشتباه به دلیل عدم آگاهی بسیار پایین می آید. این باعث میشود که شما با سپردن کار به شخص با تجربه با خیالی آسوده تر پیگیری های لازم را انجام دهید و متحمل ضرر از تصمیمات شتاب زده نگردید.

وکیل پایه یک دادگستری در صورت تشخیص جرم کلاهبرداری با تجربه ای که دارد فورا درخواست توقیف اموال شخص کلاهبردار را از دادگاه میکند تا شما از طریق اموال وی حداقل بخشی از خسارت خود را جبران کنید.

ویژگی دیگری که وکیل دارد این است که نیاز به حضور موکل در جلسات دادگاه را از بین میبرد و دیگر نیاز به حضور موکل نیست.

آیا امکان گرفتن وثیقه از متهم جرم کلاهبرداری توسط وکیل هست؟

یکی از اقدامات هوشمندانه ای که وکیل شما میتواند انجام دهد این است که اگر جرمی که شما بزه دیده آن شده اید را کلاهبرداری تشخیص داده باشد درخواست تامین کیفری از مقام قضائی برای شخص متهم میباشد.

از آنجایی که هنوز مجرم بودن وی نزد دادگاه به اثبات نرسیده است ممکن است که تا زمان صدور رای دادگاه شخص اموال خود را با عنوان معامله به قصد فرار از دین به دیگری منتقل کند تا در صورت محکومیت اعلام اعسار نماید.

در این حالت بهترین راه این است که وکیل شما با تنظیم لایحه ای درخواست توقیف اموال متهم را بنماید تا دادگاه با بررسی درخواست شما قرار تامین کیفری صادر کرده و حداقل به اندازه خسارت شما از اموال متهم توقیف نماید.

هزینه وکیل کلاهبرداری در تهران

حق الوکاله وکیل برای کلاهبرداری

میزان هزینه وکالت در پرونده های کلاهبرداری به دلیل اینکه وجهی به عنوان خواسته مطرح میشود به طور معمول به میزان درصدی از خواسته دعوا مطرح میشود.

اما در برخی دفاتر یا موسسات حقوقی مبلغی ثابت به عنوان حق الوکاله برای پرونده ها در نظر گرفته میشود.

موسسه حقوقی اترس که یکی از بهترین موسسات حقوقی مجاز در سطح کشور میباشد با مشاوره حقوقی کیفری و اعلام وکالت در پرونده های ایشان به بزه دیدگان خدمات حقوقی ارائه میدهد.

هزینه قبول پرونده در موسسه اترس سی و پنج میلیون تومان میباشد که با توجه به پیچیدگی و شرایط خاص شما ممکن است این مبلغ تغییر کند.

  • هزینه وکیل پرونده کلاهبرداری ۳۵ میلیون تومان تومان

شماره وکیل کلاهبرداری

همراهان گرامی از طریق شماره تلفن های درج شده میتوانید با وکیل کلاهبرداری در دپارتمان امور کیفری موسسه حقوقی اترس در ارتباط باشید .

همچنین با تماس با شماره ۹۱۳۰۴۸۰۰-۰۲۱ میتوانید ، برای مشاوره حقوقی هماهنگی های لازم را انجام دهید.

 

نتیجه‌گیری :

حال که از میزان حساسیت این جرم که میتواند به صورت های مختلف رخ دهد آگاه شدیم لازم است در صورت درخواست وکیل با یکی از شماره هایی که در پایین صفحه قرار داده شده است تماس حاصل فرمایید تا برای ارتباط با وکیل دادگستری شما را راهنمایی نمایند.

خیانت در امانت چیست

خیانت در امانت

خیانت در امانت یک جرم مشخص شده در قانون است. موضوع این جرم اموال یا اسناد مالی است که

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند