وکیل خانم موسسه حقوقی

وکیل خانم

وکیل خانم ، جایگاه و نگرش حرفه ایی

وکیل خانم در حوزه وکالت دادگستری : امروزه با هر چه گسترده تر شدن ، حوزه های مختلف وکالت و حقوق ، دانش ، تجربه و توانمندی های حقوقی وکیل نقش موثری در افزایش کیفیت خدمات حقوقی و پیروزی در پرونده ها دارد. اعتقاد ما در اترس این است که ملاک جذب وکیل و ارتقا همکاری، توانایی های شخصی و فنی شخص است و هر کسی فارغ از اینکه وکیل مرد باشد و یا وکیل زن باشد و دارای آن توانایی ها باشد ، میتواند جز گروه وکلای خوب موسسه حقوقی اترس طبقه بندی شود.با این حال به چند دلیل به نگارش این مقاله پرداخته ایم . اول اینکه انتخاب وکیل خانم ترجیح بسیاری از موکلین هست و دوم اینکه بعضی از توانمندی ها در یک وکیل خانم بیشتر ملاحظه میشود.البته این به معنای آن نیست هر وکیل خانمی آن توانمندی را دارد و یا هر وکیل مردی آنها را ندارد.امید است که این مقاله نقش موثری در انتخاب بهترین وکیل مورد نظر شما داشته باشد.

 

بهترین وکلای خانم تهران

 

 

انتخاب وکلا خانم در چه مواردی ترجیح دارد؟

پرونده موضوعات  خصوصی دارد:

در موارد خیلی زیادی پیش میاید که به دلیل اینکه موضوع پرونده و یا مشاوره خصوصی است و یا با مسائل مربوط به حیثیت یک خانم در ارتباط  هست ، افراد تمایل دارند که به یک وکیل زن مراجعه کنند . گاهی یک خانم به دلیل امکان طرح راحت تر موضوع به یک وکیل پایه یک دادگستری خانم ، ترجیح می دهد یک وکیل خانم امور او را پیگیری کند و از سوی دیگر ممکن است شخصی که موضوع پرونده مربوط به یکی از خانم های نزدیک او است ، طرح پرونده حقوقی را به یک وکیل پایه یک دادگستری خانم مفید تر بداند.

شرایط خاصی که متقاضی خدمات حقوقی دارد:

در مواردی ملاحظه می گردد که پرونده موضوع خصوصی ای ندارد اما با توجه به شرایطی که شما دارید و یا شرایطی که طرف مقابل دعوی شما دارد و یا معذوریت هایی که این شرایط ایجاد نموده است ، مصلحت اقتضا کند که یک وکیل خانم انتخاب کنید. به عنوان مثال تشخیص برخی از خانم ها در پرونده های حقوق خانواده ، با توجه به اینکه روحیات همسر خود را می شناسند ، این است که در صورتی که وکیل دادگستری انتخابی ایشان،وکیل زن نباشد ، ممکن است موضوعات فی مابین پیچیده تر شود.

 

 وکیل زن

 

توانمندی یک وکیل خانم در چه مواردی بیشتر دیده می شود

نکته ای که شاید تاکید برآن مفید باشد این است که منظور ما در موسسه حقوقی اترس این نیست که ویژگی هایی که در ادامه به آن اشاره شده است ، فقط در یک وکیل خانم دیده می شود و وکلا مرد آن اوصاف را ندارد و همچنین منظور ما این نیست که تمامی وکلای زن ، دارای این ویژگی ها هستند . به طور خاص مقصود این است که براساس تجربه ،این اوصاف در بین وکلای خانم بیشتر دیده شده است

دقت نظر و جزیی نگری بانوان وکیل

در موفقیت یک پرونده دیدن جزئیات مختلف وظرافت های پرونده بسیار اهمیت دارد . گاهی کلید حل یک پرونده حقوقی پیچیده در یافتن یک نکته جزئی ساده است که اگر وکلای دادگستری پرونده آن را پیدا نکند ، نتیجه مطلوب حاصل نمی شود . تجربه نشان داده است بیشتر وکلای خانم ، توانایی بالایی در دیدن جزئیات پرونده دارند.

پیگیری و نتیجه گرایی وکلای خانم

موسسه حقوقی اترس معتقد است  در بیشتر پرونده های دادگاهی ، مهمترین عامل پیروزی در پرونده ، پیگیری وکلا دادگستری می باشد . بیشتر وکلای خانم ذاتا نتیجه گرا هستند و بدون نیاز به نظارت بیرونی پیگیری پرونده های قضایی را بهتر انجام میدهند . این ویژگی خصوصا در پرونده های قضایی که بعضا سالها طول می کشد ،بسیار اهمیت دارد.

احتیاط های لازم و عدم ریسک پذیری های غیر ضروری

با توجه به اینکه وکلای دادگستری امانت دار حقوق موکل خود است ، اساسا اجازه بی احتیاطی و ریسک پذیری حساب نشده را ندارد . وکلا می بایست  حدالمقدور تمام فروض احتمالی آینده را پیش بینی کند و ریسک های هرکدام را تحلیل کند و نهایتا این موکل است که انتخاب می کند که کدام گزینه و ریسک های آن را می پذیرد . گاها مشاهده می شود که پذیرش ریسک های نامتعارف در پرونده ها ، خسارتهای جبران ناپذیری وارد کرده است . یک وکیل خانم معمولا موضوعات را با حساسیت و رعایت احتیاط های بیشتری بررسی میکند و بهتر می تواند روی ریسک های پیش رو موکل خود تاکید کند.

توان همدلی موثر هنگام وکالت

چالش های حقوقی معمولا افراد را به لحاظ احساسی درگیر می کند و یکی از نیازهای موکلین برای اتخاذ تصمیم های صحیح ، همدلی وکیل دادگستری با او است .شخصی که دچار چالش حقوقی و یا پرونده قضایی می شود، لازم است در طول جریان رسیدگی ، تصمیم های مهمی بگیرد ؛ از جمله اینکه آیا با طرف مقابل سازش کند یا خیر؟ کدام دعاوی حقوقی و کدام دعاوی کیفری را طرح کند؟

درک شرایط موکل و ارائه توضیحات لازم با توجه به شرایط خاص موکل از اقدامات موثر یک وکیل دادگستری است که این توانایی همدلی و مهارت ارتباطی در این خصوص معمولا در یک وکیل زن بیشتر دیده می شود.

 

بهترین وکلای خانم موسسه حقوقی اترس: بهترین وکیل خانم تهران

خانم وکیل شهلا اروجی

سرکار خانم شهلا اروجی مدیر حقوقی اترس کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه شهید بهشتی با ده سال سابقه وکالت

 

خانم دکتر الهام روحی وکیل دادگستری

دکتر الهام روحی  نائب رئیس هیات مدیره اترس و کارشناسی ارشد حقوق تجارت بین الملل و دکتری حقوق خصوصی

 

وکلای خانم نسیم مرادی

سرکار خانم نسیم مرادی  رئیس هییت مدیره اترس کارشناس ارشد رشته حقوق جزا و جرم شناسی با یازده سال سابقه وکالت

 

بانوان وکیل نرجس نورمحمدی

سرکار خانم نرجس نورمحمدی  کارشناسی ارشد رشته حقوق خصوصی با ۱۵ سال سابقه وکالت

برای ارتباط با موسسه حقوقی اترس و همکاری با یکی از بهترین وکلای خانم

از طریق شماره تماس ۰۲۱۹۱۳۰۴۸۰۰ با ما در ارتباط باشید.

 

 

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند