وکیل طلاق در تهران

وکیل طلاق

تماس با وکیل طلاق

وکیل طلاق در موسسه حقوقی اترس ،وکیل پایه یک دادگستری متخصص حقوق خانواده میباشد.

یکی از موضوعاتی که تعداد زیادی از پرونده های دستگاه قضایی را تشکیل میدهد پرونده های مربوط به طلاق است. حال چه پروسه طلاق بر اساس طلاق توافقی به صورت فوری باشد و چه زوجین نتوانند اختلاف خود را حل و فصل نمایند. 

با توجه به ازدیاد این دسته از مشکلات حقوقی تعدادی از وکلا برای بر طرف کردن و پاسخ به نیاز متقاضیان، تصمیم گرفتند تا به صورتی تخصصی حوزه فعالیت خود را به امور مربوط به خانواده اختصاص دهند.

به این دسته از وکلا، وکیل خانواده گفته میشود. ممکن است که شما دچار مشکلات خانوادگی باشید که دنبال راه جدایی میگردید اما اگر به علت اینکه آگاهی ندارید که از کجا باید اولین اقدام برای طلاق را آغاز کرد و یا بهترین راه برای جدایی که حداقل دردسر و هزینه را داشته باشد چه راهی میباشد دچار مشکل شده اید

همانطور که میدانید در قوانین کشور ما حق طلاق با مرد است و بهترین راه حل برای شما این است که از وکیلی که متخصص در امور خانواده و به خصوص طلاق میباشد راهنمایی بگیرید و برای ساده تر شدن مسیر ابتکار عمل را به وی بسپارید تا در وقت و هزینه شما صرفه جویی شود و همچنین از بروز مشکلات آتی جلوگیری کرده باشید.

وکیل طلاق فوری

یکی از ویژگی هایی که در بحثهایی مانند طلاق بسیار حائز اهمیت میباشد فوریت آن است. به دلایل مختلفی میتواند این ویژگی چه طلاق به درخواست مرد باشد و چه به درخواست زن دارای اهمیت زیادی باشد.

یکی از دلایل آن میتواند این مسئله باشد که شروع دعوای طلاق سبب ناآرامی زیاد روحی برای طرفین دعوا میشود که تا زمانی که صیغه طلاق جاری نشود نمیتوانند از تنشی که میان آنها پیش آمده دوری کنند.

اگر فوریت در طلاق برای شما هم دارای اهمیت میباشد بهتر است که به موسسات حقوقی مجاز که در شهر زندگی شما فعالیت میکنند مراجعه نمایید و این مسئله به دلیل این است که در موسسات حقوقی در صورتی که یکی از وکلا به علت مشغله کاری توان انجام اقدامات قضایی شما را نداشته باشد امور شما به وکیل متخصص  دیگری انتقال پیدا میکند و با سرعت بالایی پیگیری میشود.

موسسه حقوقی مجاز اترس میتواند گزینه مناسبی برای اشخاصی که در شهر تهران به دنبال وکیل متخصص و یا  مشاوره حقوقی طلاق توافقی میگردند باشد زیرا در موسسه اترس علاوه بر بالا بردن سرعت پیگیری کارها که به سرعت رسیدن به نتیجه مطلوب کمک میکند از نظر کیفی خدمات تضمین شده ای را به شما ارائه میدهد.

وکیل طلاق خانم

یکی از ویژگی هایی که میتواند در زمان انتخاب برای خانمها دارای اهمیت زیادی باشد خانم بودن وکیل آنها میباشد. سپردن امور وکالتی و پرونده به شخص وکیل به ویژه در پرونده هایی مانند طلاق و امور خانوادگی، نیازمند داشتن اعتماد و همچنین احساس راحتی برای بیان تمام جزئیات میباشد. به همین دلیل است که بسیاری از خانمها به خصوص در پرونده های طلاق یا مهریه از وکیل خانم مهریه کمک میگیرند.

اما این مسئله انتخاب وکیل خانم تنها مربوط به این بحث که به آن پرداخته شد نیست و همانطور که شاهد هستید امروزه بسیاری از وکلای خانم در پرونده هایی که موکل آنها آقا هست اعلام وکالت کرده و چه بسا سابقه درخشانی نیز دارند.

وکیل طلاق برای آقایان و بانوان

وکیل طلاق در تهران

امروزه آمار طلاق یکی از پر تعداد ترین دعاوی طرح شده در دستگاه قضایی در طول هر سال میباشد و هر چه زمان جلو میرود به تعداد آن افزوده میشود و افراد بیشتری را درگیر خود میکند.

با همه این تفاسیر طبیعی میباشد که شهر تهران با توجه به میزان جمعیت بالایی که دارد در میان شهر ها و استان های دیگر از تعداد بیشتری از این دعاوی برخوردار باشد. پس بسیاری از اشخاصی که دچار این مشکل حقوقی شده اند به دنبال وکیل در شهر تهران هستند.

وکلای طلاق در شهر تهران باید دارای مجوز کار یعنی پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری مرکز داشته باشند و همینطور مسلط به تمام قوانین و مقررات حوزه خانواده باشند زیرا در دعوایی طلاق ممکن دعوای دیگری مانند استرداد جهیزیه قابل طرح باشد که نیازمند تخصص به تمام قوانین حوزه خانواده است.

اهمیت کمک گرفتن از وکیل دادگستری در امر طلاق

شاید برای شما این سوال پیش آمده که چرا باید حتما از وکیل در زمینه طلاق استفاده کنیم؟

پاسخ به این سوال مستلزم آن است که بدانیم وکلا چه اقداماتی ارائه میدهند تا با بررسی وضعیت خود و اقدامات وکلا از میزان اهمیت کمک آنها مطلع شویم. مشورت گرفتن از یک وکیل خانواده حتی زمان پیش از عقد نکاح و ازدواج میتواند با کمک در تنظیم بند های مختلف عقد در هنگام طلاق به کمک ما بیاید به نحوی که این بندها طوری تنظیم شده باشد که مسیر ساده تری را برای جدایی پیش بینی کرده باشد.

وکلا علاوه بر راهنمایی میتوانند به نمایندگی از شما در دفتر دادگاه حاضر شده و دفاعیات لازم را انجام دهند و برای گرفتن رای به نحوی که برای شما مطلوبیت داشته باشد استدلال کنند و به قوانین استناد نمایند.

با این تفاسیر با کمک گرفتن از وکلای دادگستری راه کوتاه تر و کم هزینه تری را تا پایان مسیر جدایی خواهید داشت.

وکیل برای گرفتن حضانت فرزندان پس از طلاق

در میان بحث هایی که زوجین خواهان جدایی دارند بحث حضانت فرزندان مبحثی پر رنگ و دارای اهمیت زیادی میباشد.

به همین علت اگر خود را برای حفظ و نگهداری از فرزندتان صالح میدانید و سعادت فرزند با در کنار شما بودن تضمین میشود لازم است که برای گرفتن حضانت فرزند  نهایت تلاش خود را انجام دهید.

اولین اقدامی که باید برای این تلاش انجام دهید پس از برگزاری جلسه مشاوره حقوقی خانواده، سپردن پرونده به دست وکیلی حاذق است که با این کار به نوعی سعادت فرزند خود را تضمین میکنید.

هزینه وکیل برای طلاق

موسسه حقوقی اترس در محدوده ونک به متقاضیان خود خدمات حقوقی ارائه میکند. خدمات به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین به موکلین اراده میشود که با توجه به شرایط آنها اینگونه تصمیمات اتخاذ میشود. هزینه دعاوی خانواده همانگونه در بخش تعرفه خدمات حقوقی سایت اترس آمده است به مبلغ سی و پنج میلیون تومان میباشد که این مبلغ با توجه به جزئیات پرونده شما متغیر میباشد.

  • حق الوکاله پرونده طلاق زوجین ۳۵ میلیون تومان

شماره تلفن وکیل طلاق

همراهان گرامی از طریق شماره تلفن های درج شده میتوانید با وکیل متخصص در دپارتمان امور حقوق خانواده موسسه حقوقی اترس در ارتباط باشید .

همچنین با تماس با شماره ۹۱۳۰۴۸۰۰-۰۲۱ میتوانید ، برای مشاوره حقوقی طلاق هماهنگی های لازم را انجام دهید.

 

نتیجه‌گیری :

به طور کلی همانطور که خدمت شما گفتیم کمک گیری از وکیل پایه یک دادگستری میتواند به میزان زیادی در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند و کمتر درگیر مشکلات و سختی های مسیر قضایی باشید. پس پرونده خود را به وکلای متخصص اترس بسپارید تا با خیالی آسوده در انتظار صدور رای دادگاه باشید.

استخدام وکیل اجرت المثل زن

وکیل اجرت المثل زن

فرم ثبت درخواست وکیل برای اجرت المثل زوجه تماس با وکیل اجرت المثل زن وکیل اجرت المثل زن در

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند